niedziela, 4 sierpnia 2013

Dziwwwwnie

Hej. Ostatnio nic się u mnie nie dzieje, siedzę w domu, wchodzę na IMVU ale to czasem, chodzę z kolegami na miasto i dostrzegłem bardzo ale to bardzo dziwną rzecz. Niech mnie nikt źle nie zrozumie i nie bierze togo do siebie ale zaskakuje mnie to że od dłuższego czasu dziewczyny nie wybierają zwykłych chłopaków przy których będą się czuć bezpiecznie tylko za przeproszeniem cioty które to właśnie będzie broniła dziewczyna... Między innymi dla tego ludzie jak ja czy moi znajomi nie mają nikogo bo osoba która ma w sobie mniej czegoś męskiego niż ma parówka mięsa (dziwne porównanie ale tylko coś takiego mi przyszło na myśl) Oczywiście nie mam wam dziewczyny wszystkie tego za złe że wolicie takich chłopaków oczywiście nie wszystkie ale w zdecydowanej większości tak jest i to mnie martwi :(
Jeżeli kogoś uraziłem tym co napisałem to przepraszam ale to jest moje takie przemyślenie z dzisiejszego dnia... Jak komuś się ten post nie podoba to niech się nie zraża do bloga bo to był pierwszy i ostatni post tego typu :)
Ogólnie pogoda nie jest taka żeby  można było iść nad wodę ale trzeba czekać i mam nadzieje że się doczekam a tym czasem ja uciekam spać bo jestem padnięty :)
Cześć.

6 komentarzy:

 1. Mi sie tez czasami tak wydaje
  obserwujesz bo ja tak

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny blog ;)
  ola-a.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny blog. :)
  obserwuje, czekam na rewanż. :>
  Zapraszamy na naszego bloga komentujcie i obserwujcie http://przyjaciele-zawsze-razem.blogspot.com/. :D

  OdpowiedzUsuń